Kontakt

Den enkleste måten å ta kontakt med oss er å bruke skjemaet på denne siden. Du kan også sende sms eller e-post til våre ansatte. Vi står som regel opptatt med pasientbehandling i våre åpningstider, så dette er å foretrekke. Du kan selvsagt ringe oss på Tlf. 02385, eller direkte til en av terapeutene. Om du har akutte plager, finner du nyttig informasjon og kan bestille time direkte på vår akuttvakt.

Kontaktopplysninger til ansatte i Rygg og Rehab

  • Eirik Kristiansen, Osteopat, mob/sms: 975 87 348, eirik@rygg-rehab.no
  • Elin Thoen, Naprapat, mob/sms: 459 63 787, elin@rygg-rehab.no
  • Eline Sagen, Naprapat, mob/sms: 405 51 954, eline@rygg-rehab.no
  • Haakon Rønning Kvam, Naprapat, mob/sms: 954 02 376, haakon@rygg-rehab.no
  • Jedrek Ksiazkiewicz, Massør, mob/sms: 483 95 655, jedrek@rygg-rehab.no
  • Jørn Hogseth, Naprapat, mob/sms: 959 93 122, jorn@rygg-rehab.no
  • Kenneth Andersen, Naprapat, mob/sms: 948 49 618, kenneth@rygg-rehab.no
  • Kristine Klægstad Moen, Ernæringsfysiolog, mob/sms: 483 94 504, kristine@rygg-rehab.no
  • Martine Kløvjan, Fysioterapeut, mob/sms: 488 50 717, martine@rygg-rehab.no (ute i barselpermisjon)
  • Sigbjørn Hannevik, Osteopat, mob/sms: 459 63 759, sigbjorn@rygg-rehab.no
  • Terje Baggerød, Naprapat, mob/sms: 412 74 471, terje@rygg-rehab.no

På denne siden kan du lese mer om våre ansatte.

Har du spørsmål, eller ønsker du å bestille time?

Timebestilling er enkelt å gjøre via vår online booking.

Bestill time på nett

Har du spørsmål du gjerne vil ha svar på, kan du fylle ut skjemaet under. Du kan også ringe oss på Tlf. 02385 eller sende e-post til post@rygg-rehab.no.

Vi svarer på alle henvendelser innen 24 timer.