Kontakt

Den enkleste måten å ta kontakt med oss er å bruke skjemaet på denne siden. Du kan også sende sms eller e-post til våre ansatte. Vi står som regel opptatt med pasientbehandling i våre åpningstider, så dette er å foretrekke. Du kan selvsagt ringe oss på Tlf. 02385, eller direkte til en av terapeutene. Får du ikke svar så ringer vi deg opp igjen så snart vi har ledig tid.

  • Om du har akutte plager, finner du nyttig informasjon og kan bestille time direkte på vår akuttvakt.

Kontaktopplysninger til ansatte i Rygg og Rehab

  • Eirik Kristiansen, Osteopat, mob/sms: 975 87 348, eirik@rygg-rehab.no
  • Elin Thoen, Naprapat, mob/sms: 459 63 787, elin@rygg-rehab.no
  • Eline Sagen, Naprapat, mob/sms: 405 51 954, eline@rygg-rehab.no (ute i barselpermisjon)
  • Haakon Rønning Kvam, Naprapat, mob/sms: 954 02 376, haakon@rygg-rehab.no
  • Hilding Totland Persson, Massør, mob/sms: 973 21 543, hilding@rygg-rehab.no
  • Jakob Holmen Johansen, Osteopat Cand., mob/sms: 973 21 937, jakob@rygg-rehab.no
  • Jedrek Ksiazkiewicz, Massør, mob/sms: 483 95 655, jedrek@rygg-rehab.no
  • Jørn Hogseth, Naprapat, mob/sms: 959 93 122, jorn@rygg-rehab.no
  • Kenneth Andersen, Naprapat, mob/sms: 948 49 618, kenneth@rygg-rehab.no
  • Martine Kløvjan, Fysioterapeut, mob/sms: 488 50 717, martine@rygg-rehab.no
  • Therese Reitan, mob/sms: 412 74 471, therese@rygg-rehab.no

På denne siden kan du lese mer om våre ansatte.

Terapeutene i Rygg og Rehab Naprapatklinikk

Har du spørsmål, eller ønsker du å bestille time?

Timebestilling er enkelt å gjøre via vår online booking.

Har du spørsmål du gjerne vil ha svar på, kan du fylle ut skjemaet under. Du kan også ringe oss på Tlf. 02385 eller sende e-post til post@rygg-rehab.no.

Vi svarer på alle henvendelser innen 24 timer.